Ziyaretçi

Niçin Ziyaret Etmelisiniz?

Hem ziyaretçilerine hem katılımcılarına sektörle ilgili geniş öngörü sağlayan fuarlar sürekli iş ortaklıkları kurmaya son derece elverişli ticari ortamlardır. Fuarlar sayesinde ürün ve hizmetleri tanımakla kalmaz, piyasa hakkında da etkin bilgilere ulaşırsınız. Rakiplerinizi inceleme fırsatı size trendleri takip edebilme ve gelişebilme fırsatı sağlar.

Tüm sektörü tek platformda ziyaretçilerinin gözleri önüne seren sektörel fuarlar sayesinde güçlü yanlarınızı öne çıkararak rakiplerinizin arasından sıyrılabilirsiniz. Yeni teknolojiler, mesleki uygulamalar, tekniklere bir seferde ulaşıp uygulayarak ürün ve hizmetinizi geliştirerek piyasada büyüyebilirsiniz.

Karşılıklı deneyimlerin aktarıldığı fuarlarda kurulan temaslar etkin iş ortaklıklarına dönüşür. Yüksek sayıdaki ziyaretçileri düşünülürse fuarlar, tanışacağınız birçok meslektaşınız sayesinde mesleki anlamda ileriye dönük büyük bir adım atmanızı sağlar. Fuarlarda birçok etkinliğe dahil olabileceğiniz gibi ulusal ve uluslararası alıcılara, basın temsilcilerine tek seferde ulaşabilirsiniz.

 • Sektörel fuarlar ile hedef kitlenin satın alma alışkanlıklarını gözlemleyebilirsiniz.
 • Ürün, mal, hammadde sağlayıcıların tercihlerini test edebilirsiniz.
 • Tek seferde birçok ürünü inceleme fırsatı yakalayabilirsiniz.
 • Güncel teknolojilerden, ürün ve hizmetlerden haberdar olabilirsiniz.
 • Piyasa araştırması yapabilirsiniz.
 • Mevcut temaslarla ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz.
 • Yeni iş ortaklıkları geliştirebilirsiniz.
 • Dağıtım kanalları ile iletişime geçebilirsiniz.
 • Mesleki ihtiyaçlarınızı görüşebilirsiniz.
 • İşinizle ilgili geniş bilgi kaynaklarına ulaşabilirsiniz.
 • Rakiplerinizin piyasadaki güçlü ve zayıf yönlerini değerlendirebilirsiniz.
Yiyecek ve İçecek Hizmetleri

CNR HOLDİNG yetkili yiyecek & içecek şirketi Dünya Gıda Hizmetleri Ltd.Şti

CNR EXPO salonlarında yer alan 30’dan fazla gıda servis noktasıyla, à la carte’tan fast-food’a, coffee break’ten 2000 kişilik banket organizasyonlarına kadar, her türlü zengin mönü seçeneklerini, titizlikle ve hijyenik koşullarda sunar. Fuar süresince personel ve stand hostesleri için yemek ihtiyaçları, Dünya Gıda tarafından hazırlanan ekonomik mönülerden sağlanabilir.

Detaylı bilgi için: cnrdunyagida.com

Konaklama ve Ulaşım Hizmetleri

CNR HOLDİNG yetkili seyhat acentası Ekspotur Turistik Hiz.Araç Kir.Otelcilik San.Ve Tic.A.Ş. Fuarlara uçak bileti, konaklama, vize ve transfer işlemleri Expotour’da...

Detaylı bilgi için: expotour.com.tr

Reklam ve Sponsorluk

Reklam Alanları

 

Değerli katılımcılarımız,

Fuarlarımız süresince İç ve Dış reklam alanlarında ve dijital ekranlarımıza reklam verebilir, her yıl 10.000’den fazla katılımcı firmayı 3.000.000 tanımlı alıcıyla bir araya getiren CNR EXPO’da müşteri sayınızı arttırarak firmanızı uluslararası platformda ön plana çıkartabilirsiniz.


Reklam talepleriniz için [email protected] adresine e-mail atarak bizlere ulaşabilirsiniz.


PDF Dosyası Reklam Talep Formunu indirmek için tıklayınız.


Sponsorluk Alanları

 

Değerli firma yetkilileri,

Her yıl 10.000’den fazla katılımcı firmayı 3.000.000 tanımlı alıcıyla CNR EXPO’da bir araya getiren 50’nin üzerinde ihtisas fuarımıza sponsor olabilir, uluslararası sektörlere değer katarken hedef kitlenize erişerek müşteri sayınızı arttırıp marka bilinirliğinizi ön plana çıkartabilirsiniz.

Platin Sponsorluk

Platin Sponsorluk

Gold Sponsorluk

Gold Sponsorluk

Silver Sponsorluk

Silver Sponsorluk

Tematik Sponsorluk

Thematic Sponsorluk


Ve Alt Sponsorluklar hakkında talepleriniz ve detaylı bilgi için [email protected] adresine e-mail atarak bize ulaşabilirsiniz.


PDF Dosyası Sponsorluk Talep Formunu indirmek için lütfen tıklayınız.