CNR Holding

CNR HOLDİNG

1985 yılında fuar organizatörü bir firma olarak kurulan CNR, bugün bünyesinde barındırdığı birçok şirketle fuarcılık alanında uluslararası standartlarda tam hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bu yana yüzlerce başarılı fuara ev sahipliği yapan holding, yenilikleri ve atılımlarıyla fuarcılık sektörüne vizyon kazandırmaya devam ediyor.
Web Sitesi

Kamer Fuarcılık A.Ş.

Pek çok alanda yenilikçi projeler üreten Kamer Fuarcılık A.Ş. hemen her sektörlerde fuar organizasyonları düzenlemekte, sektör ekonomilerine maksimum katkı sağlamayı temel hedef olarak görmektedir.
Web Sitesi

Global Fuarcılık A.Ş.

Ulusal ve uluslararası arenada büyük ses getiren fuarların organizatörü olan Global Fuarcılık A.Ş. mobilya, ev dışı tüketim, ev tekstili, tekstil, otomotiv ve enerji gibi lokomotif sektörlerde binlerce katılımcı firmayı hedef pazarların alıcı gruplarıyla buluşturmaktadır.
Web Sitesi

Forum Fuar

1993 yılında kurulan Forum Fuarcılık ve Geliştirme A.Ş., Türkiye’nin yapısal ve ekonomik dönüşüm içinde bulunduğu süreçteki gereksinimlerini doğru olarak saptayarak misyonunu oluşturdu.
Web Sitesi

SİNE Fuarcılık A.Ş.

Sanayi, ofis mobilyaları, perakendecilik, lojistik ve emlak sektörlerini de içeren çeşitli kulvarlarda ihtisas fuarları organize eden Sine Fuarcılık A.Ş. Türkiye ekonomisini doğrudan ilgilendiren sektörel fuarcılığın ülkemizdeki en önemli temsilcisidir.
Web Sitesi

Ekspo Tur A.Ş.

T.C. Turizm Bakanlığı'nın A Grubu Seyahat Acentası Lisansı'na sahip olan Expo Tour A.Ş., fuar katılımcısı ve ziyaretçilerine seyahat ve konaklama alanlarında hizmet vermektedir.
Web Sitesi

Design Studio

Yaratıcı ve uzman kadrosuyla Design Studio, özel dekorasyonlu standla fuara katılmayı tercih eden firmalara, modüler ve butik çözümler üretmektedir. Design Studio, müşteri odaklı proje oluşturma ve tasarlama alanında hizmet sunmaktadır.

Stand Art Fuar Servisleri A.Ş.

Fuar organizasyonlarında gereken her türlü teknik donanım, özel dekorasyonlu standlar, ekstra malzemeler ve diğer hizmetler uygun bütçe ve doğru zamanlamayla Stand Art A.Ş. tarafından karşılanmaktadır.

Forza Fuar

Forza Fuarcılık ve Organizasyon Hizmetleri A.Ş; yurtiçi fuarlar, şenlik ve festival organizasyonları düzenlemek amacıyla 2002 yılında kurulmuştur. Özellikle sektör fuarlarında uzmanlaşmayı hedefleyen kuruluşumuz çalışmalarını bu alanda yoğunlaştırmıştır.
Web Sitesi

Dünya Gıda

Dünya Gıda, CNR Holding çatısı altında; catering hizmetleri, toplu yemek, açık büfe, kokteyl, fast food, stand içi cathering, bar - coffee shop hizmetleri, hall içi ve stand içi restoran hizmeti vermek için kurulmuştur.
Web Sitesi