Haberler

Fuarcılıkta Yeni Normali CNR ile Keşfet

Yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle ertelenen fuarlar, 1 Eylül'den itibaren tekrar düzenlenmeye başlanacak. Fuarlarda tüm önlemler alınarak kamu sağlığının korunmasına öncelik verilecek. CNR Holding tarafından, dünyanın en büyük fuarlarının organize edildiği CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi ise alınan önlemlerle Avrupa’nın en modern ve güvenli ticaret merkezleri arasında gösteriliyor.

Koronavirüs’ün dünyaya yayılmaya başlamasından itibaren fuar alanında gerekli önlemleri ivedilikle alan CNR, katılımcıların, ziyaretçilerin ve tüm iş ortaklarının sağlığını aylar öncesinden güvenceye aldı.

Bu aşamada fuar ziyaretçileri tarafından sıkça temas edilen yüzeylerin temizliğine daha fazla özen gösteriliyor. Özellikle hollerin geçiş alanları başta olma üzere birçok noktaya genel kullanım için dezenfektan ve dezenfeksiyon malzemelerini yerleştirme işlemleri haftalar öncesinden tamamlandı.

Fuar alanının havalandırma sistemini ise tekrar elden geçirilip, tüm sistemin faal olarak çalışmasına sağlandı. Havalandırma sisteminin etkin sirkülasyonu sayesinde fuar alanının havası devamlı olarak sağlıklı ve temiz tutuluyorAyrıca AYMOD ve Fashionist’in yurt dışı tanıtım faaliyetleri CNR Holding’in Dubai ve Londra ofisleri ve özel anlaşmalarla yetkilendirilen 78 uluslararası acente üzerinden de sürdürülüyor.